МЕНЮ


26 вересень 2011 - 12:07

Працівники УДСБЕЗ викрили злочинну схему розкрадання бюджетних коштів


Працівники Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Кіровоградської області викрили злочинну схему розкрадання бюджетних коштів.

В ході оперативних заходів правоохоронці встановили, що керівник фермерського господарства, вступивши в злочинну змову з групою громадян – жителів області, отримав від них пакет документів про створення ряду фермерських підприємств, які останні нібито очолюватимуть. Використовуючи ці фіктивні документи, організатор кримінальної схеми надав неправдиву інформацію в один з державних фондів, який у рамках держпрограми займається підтримкою фермерів.

У результаті між керівниками неіснуючих ферм і фондом були укладені договори, після чого зловмисники отримали фінансову допомогу на суму більше мільйона гривень на створення комплексів по акселераційному кролівництву. Гроші були ними привласнені і використані не за цільовим призначенням.

За інформацією СЗГ УМВС України в Кіровоградській області за даним фактом прокуратурою порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ст. 205 («Фіктивне підприємництво»), 364 («Зловживання владою або службовим становищем»), ст. 222 («Шахрайство з фінансовими ресурсами»), ст. 190 («Шахрайство») Кримінального Кодексу України. Ведеться слідство.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36961 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua