МЕНЮ


28 грудень 2011 - 15:18

Працівники Управління Держтехногенбезпеки у Кіровоградській області переїхали у нове приміщення


За традицією, спочатку реконструйовані приміщення було освячено. На честь відкриття у актовій залі відбулися урочисті збори колективу. Привітав колег зі святом начальник управління МНС України в Кіровоградській області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Федорчак. Віктор Васильович вручив Почесну грамоту МНС працівнику УДІТБ Василю Миколайовичу Гуріну.
Начальник Управління Держтехногенбезпеки полковник служби цивільного захисту Ігор Парфьонов подякував особовому складу, усім, хто доклав зусиль аби прискорити урочисту подію, у першу чергу – будівельникам. Слід зазначити, що ремонтні роботи проводилися у рекордно короткий термін. Не дивлячись на це, все зроблено гарно та до ладу. Ігор Вікторович висловив сподівання, що переїзд до нового приміщення позитивно вплине на якість та ефективність роботи колективу, побажав колегам подальших успіхів на професійній ниві. Також було оголошено наказ про заохочення особового складу.
До привітань приєдналися почесні гості свята - начальник Управління Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду по Кіровоградській області Володимир Олексійович Береславський та священик Свято-Преображенського собору протоієрей Андрій Толубець.
Відділення зв’язків з громадськістю Управління ДержтехногенбезпекиДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37304 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua