МЕНЮ


15 березень 2019 - 16:02

Праця їхня почесна і потрібна


Напередодні професійного свята працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, яке відзначатимуть 17 березня, минулої середи всіх комунальників Кропивницького урочисто вітали на площі перед міською радою.


А перед цим кілька сотень людей у яскравих помаранчевих та жовтих жилетах пройшли вулицею Великою Перспективною. Дві колони, попереду яких їхала сучасна комунальна техніка, рухались назустріч одна одній – від провулку Василівського та від пам’ятника Ангелу-охоронцю. Зустрілись вони у центрі Кропивницького, де під звуки духового оркестру, оплески та радісні вигуки їх зустрічали очільники міста, друзі, знайомі, просто перехожі.

– Я радий бачити всіх вас напередодні вашого професійного свята, – звернувся до комунальників міський голова Андрій Райкович. – Завдяки вашій невтомній праці наше місто останніми роками стало набагато привабливішим, охайнішим та чистішим. Ви працюєте і вдень, і вночі. І люди помічають це, дякують за наполегливу працю. Так само піклуються про добрий настрій кропивничан і представники сфери побутового обслуговування. Вони щодня надають послуги населенню, дбають про наш з вами добробут.

А секретар міської ради Андрій Табалов заявив, що завдяки невтомній праці численної армії комунальних працівників Кропивницький гарнішає з кожним днем. Працелюбним комунальникам все під силу. І хоча на їхню адресу подекуди ще лунають слова нарікань, та можна з упевненістю сказати, що не критикують лише тих, хто нічого не робить. А наші комунальні служби працюють не покладаючи рук. За що всім працівникам сфери житлово-комунального господарства велика дяка.

Після урочистостей багато хто із представників цієї нелегкої, але такої необхідної професії сфотографувався на пам’ять із керівниками міста.

Євгенія Сидоренко вже 18 років працює двірником у ЖЕКу №9. Зона її обслуговування – селище Гірниче. Роботи вистачає. Щодня жінка з першими променями сонця виходить на роботу, мете, прибирає, намагається, щоб тамтешнім мешканцям було приємно йти на роботу чистими вулицями. Робота ця тяжка і часто не вдячна. Але жінка не нарікає. І ось всі її старання були не марними. За багаторічну сумлінну працю Євгенію Афанасіївну відзначили цінним подарунком.

У гарному настрої перебував і начальник комунального підприємства «Універсал–2005» Віктор Панішко. Він розповів, що таким своєрідним парадом кропивницькі комунальники пройшли вперше. Перехожі звертали увагу, дивувалися: що це за хода така урочиста? А самим працівникам підприємства було приємно крокувати вулицями, які напередодні самі ж чистили та прибирали. У кілька змін трудяться працівники цього комунального підприємства. Зараз роботи вистачає, як, до речі, будь-якої пори року. Підприємство достатньою мірою забезпечене технікою, професійними кадрами. Люди докладають максимум зусиль, щоб рідне місто було чистим, благоустроєним. За цю важку працю їм – низький уклін.

Так само задоволений трохи не звичним форматом святкового привітання працівників комунальної сфери і директор КП «Благоустрій» Віктор Луценко. Він переконаний у тому, що нинішньою весною вдасться реалізувати багато планів з благоустрою міста – зацвітуть нові клумби, буятимуть свіжою зеленню парки та сквери. До всього цього зеленого та квіткового різноманіття докладуть своїх професійних зусиль працівники підприємства. Вже зараз вони активно прибирають зелені зони, розбивають клумби, готують посадковий матеріал. Ще трохи тепла – і місто зацвіте, забуяє яскравими барвами квітів.

Оксана ВЕРСТЮК

P.S. Цього дня керівники міста відзначили кращих працівників сфери житлово-комунального господарства грамотами та подяками.

Почесну грамоту міської ради та виконавчого комітету міста Кропивницького отримали начальник комунального підприємства “Житлово-експлуатаційна організація №2” Любов Марченко та завідувач кладовища комунального підприємства “Ритуальна служба-спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування” Василь Павленко. Іменний годинник від міського голови з нагоди професійного свята отримав директор комунального підприємства “Аварійно-диспетчерської служби” Анатолій Крисенко.

Цінні подарунки - іменні настінні годинники від міського голови також одержали: двірник КП ЖЕО № 1 Лариса Коннова, двірник ЖЕО № 3 Наталія Попова, двірник ЖЕО № 2 Катерина Семененко, двірник ЖЕК № 9 Євгенія Сидоренко, двірник ЖЕО № 4 Раїса Ясинська. А ще усі працівники житлово-комунальної сфери міста отримали смаколики до чаю від міської влади.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3569 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua