МЕНЮ


15 лютий 2019 - 10:51

Працювали швидко і конструктивно


Вирішили земельні питання та заслухали звіти голів постійних депутатських комісій народні обранці на другому засіданні 14-ї сесії міської ради Кропивницького, яке відбулось 7 лютого.

Перед початком сесійного засідання члени громади озвучили проблеми, які стосувались саме земельних питань. Тобто рішення депутатського корпусу про тематичне висвітлення проблем та 30-хвилинний загальний регламент всіх виступів представників громади та активістів було дотримано, що засвідчило його правильність.

Після кількаразового перенесення звіту керівника місцевої прокуратури Дмитра Прокопчука депутати нарешті мали можливість послухати інформацію про діяльність прокуратури у Кропивницькому протягом другого півріччя 2018 року.

Інформацію взяли до відома й перейшли до розгляду порядку денного. Голова фракції «Батьківщина» Олександр Цертій наполіг на обов’язковому звіті керівництва приватного підприємства «Екостайл», яке займається вивезенням твердих побутових відходів. З початку року в зв’язку з несприятливими погодними умовами підприємство незадовільно виконує свої функції, допустило значні відхилення від графіку вивезення сміття. Особливо страждає приватний сектор міста. Гори непотребу накопичились і на контейнерних майданчиках біля багатоповерхівок. І таке трапляється вже не вперше, тому депутат гостро поставив питання про звіт керівництва «Екостайла» мало не на цьому сесійному засіданні. Міський голова Андрій Райкович доручив профільному управлінню зв’язатись із керівниками підприємства, запросити їх на сесійне засідання, щоб заслухати пояснення, чому виникла така ситуація із вивезенням твердих побутових відходів. Та звіту депутати так і недочекалися.

Народні обранці заслухали звіти трьох своїх колег – голів постійних депутатських комісій – Олександра Шамардіна (комісія з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища), Михайла Бєжана (комісія з питань промисловості, транспорту, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів) та Ігоря Волкова (комісія з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку). Перших двох голів переобрано на наступний термін. А от Ігорю Волкову його колеги не продовжили перебування на посаді голови комісії. За пропозицією депутата Вадима Дриги міська рада обрала нового голову: ним став представник фракції «Наш край» Олег Краснокутський, який вже має досвід керування бюджетною комісією.

Після детального розгляду всіх внесених до порядку денного земельних питань сесія завершилася.

– На сьогоднішньому засіданні депутати вирішили низку земельних питань, – підсумував Андрій Райкович. – Для депутатів – це рутинна робота, а для людей – це надзвичайно важливо, вони завжди з нетерпінням чекають їх вирішення. Сьогодні всі питання розглянули швидко, без популізму. Дякую всім депутатам за роботу.

Секретар міської ради Андрій Табалов наголосив, що сесії з питань землевпорядкування у Кропивницькому відтепер проводитимуться щомісяця.

– Аби досягти високої результативності, ми багато попрацювали напередодні сесії, – наголосив секретар міської ради. – Зокрема, всі активні депутати мали можливість донести свою думку колегам, було враховано всі попередні помилки. Важливо, що вже призначено нового в.о. начальника управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища і його заступника. Тож плануємо на щомісячних земельних сесіях розглядати до сотні важливих для людей питань.

Тетяна ПЕТРИКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37042 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua