МЕНЮ


7 вересень 2018 - 10:53

Працювали змістовно й конструктивно


Першим лауреатом міської художньої премії ім. Б. Вінтенка став відомий у Кропивницькому скульптор, член Національної спілки художників України Віктор Френчко. Нагородили переможця конкурсу перед початком восьмого засідання 12 сесії міської ради, яке відбулося вчора, шостого вересня. Нагороду та грошову премію вручали міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов.
За сталою традицією перед початком сесійного засідання перед депутатами міської ради виступили представники громади міста.
Найбільш резонансним цього разу було питання підприємців, які працюють на ринку «Новомиколаївські торгові ряди». Річ у тім, що ринок знаходиться на приватній земельній ділянці, її власник попередив представників малого бізнесу до 30 вересня звільнити їхні торговельні місця. Люди вимагають врегулювати це питання, адже інших торговельних точок у них немає, їм потрібно годувати свої сім’ї. Та й мешканці Новомиколаївки, які звикли скуповутися на цьому ринку, категорично проти його ліквідації. Підтримав підприємців і депутат Олег Краснокутський, який підготував відповідний депутатський запит із вимогою профільним структурним підрозділам міської ради вивчити питання й, за можливості, запропонувати іншу земельну ділянку для перенесення торговельних рядів. Депутати підтримали цей депутатський запит, як, до речі, й інші запити та звернення, які підготували колеги.
Також на сесійному засіданні депутати проголосували за присвоєння звання «Почесний громадянин міста Кропивницького» ветеранові Української повстанської армії, колишньому політв’язневі Семену Сороці (посмертно). З такою ініціативою до органу місцевого самоврядування звернулись члени міської організації колишніх політв’язнів та репресованих, ще 12 громадських організацій та керівництво військової частини.
Депутати перевели садові (дачні) будинки в садових товариствах у жилі будинки, створили два комунальних підприємства («Спеціалізована монтажно-експлуатаційна організація» та «Кропивницький культурно-дозвіллє- вий центр»), внесли зміни та доповнення до програми розвитку дорожнього господарства та безпеки руху, а також програми утримання благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства.
Окрім затвердження статутів лікувальних закладів міста, народні обранці реорганізували державний заклад «Спеціалізована медико-санітарна частина № 19 Міністерства охорони здоров’я України» в комунальний заклад «Медико-санітарна частина міста Кропивницького» і виділили колективові закладу один мільйон 300 тисяч гривень на заробітну плату.
Вносячи зміни до Програми розвитку міського пасажирського транспорту та зв’язку на 2018–2019 роки з метою придбання двох спеціалізованих автомобілів для перевезення людей з обмеженими можливостями та участі в лізинговій програмі задля придбання п’яти тролейбусів, депутати звернули увагу керівника міського управління розвитку транспорту та зв’язку Олександра Вергуна та міського голови Андрія Райковича на невиконання перевізниками умов договорів щодо встановлення в транспортних засобах приладів GPS-навігації з можливістю відстеження їхнього руху на електронних картах маршрутів міста. Міський голова погодився з критичними пропозиціями, а після позитивного голосування щодо участі в лізинговій програмі подякував депутатам за результативне голосування та розуміння проблем кропивницької громади.
Також депутати внесли зміни та доповнення до міського бюджету на 2018 рік та розглянули низку земельних питань.
Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42568 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua