МЕНЮ


5 вересень 2017 - 11:29
Працюють на громаду

Напередодні Дня підприємця, 29 серпня, у міській раді Кропивницького привітали найкращих представників малого та середнього бізнесу нашого обласного центру.
На зустріч з підприємцями прийшли міський голова Андрій Райкович, секретар міської ради Андрій Табалов, начальник міського управління економіки Андрій Паливода, голова правління громадської організації «Спілка підприємців Кіровоградської області» Тамара Самиляк, виконавчий директор обласного відділення Українського союзу промисловців і підприємців Сергій Бедзай та інші посадовці.
– Роль підприємництва у здійсненні економічних реформ, розвитку міста, вирішенні його соціально-економічних проблем, формуванні і становленні регіональної економіки важко переоцінити, – зазначив міський голова, вітаючи підприємців з прийдешнім святом. – Місто може бути успішним, зручним для людей, якщо в ньому є успішні підприємці, якщо їм комфортно працювати і вони створюють робочі місця. Тож головним завданням міської влади є і буде максимальна увага до підприємницької ініціативи, сприяння подальшому розвитку малого і середнього бізнесу, створення зручного бізнес-середовища, подолання адміністративних перешкод, підтримки підприємницької ініціативи.
Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов вручили подяки міської ради та виконавчого комітету Кропивницького за вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва та значні трудові здобутки чотирнадцятьом підприємцям.
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.62336 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua