МЕНЮ


13 грудень 2014 - 19:50

Працюють на користь міської громади


Напередодні Дня місцевого самоврядування в актовій залі міської ради зібрались представники депутатського корпусу та працівники виконавчих органів міської ради, щоб в урочистій обстановці відзначити своє професійне свято.

Вітаючи присутніх, секретар міської ради Іван Марковський висловив подяку за плідну працю на користь територіальної громади міста та вручив грамоти Кіровоградської облдержадміністрації, обласної ради, а також міської ради та її виконавчого комітету, цінні подарунки тим, хто своєю працею сприяє розвитку місцевого самоврядування, зробив вагомий внесок і демонструє високий професіоналізм у вирішенні проблем рідного міста та його мешканців.

Музичні номери присутнім дарували зразковий аматорський хоровий колектив “Веселка”, ансамбль “Карамельки”, заслужений артист України Сергій Дьомін та солістка Вікторія Делестьянова.

Вітали з Днем місцевого самоврядування цими днями депутатів та працівників виконавчих органів місцевих рад і голова ОДА Сергій Кузьменко та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко. Серед нагороджених – Іван Марковський.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3721 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua