МЕНЮ


22 листопад 2019 - 10:16

Прагне допомагати людям


Багато років мешканці будинку №27 на проспекті Університетському в Кропивницькому потерпали, бо їхній багатоповерховий будинок буквально розходився по швах. Утворилась величезна тріщина між панельними плитами, і будь-якої миті будинок міг остаточно зруйнуватися.

Люди об’єдналися в ОСББ «Тандем 27-29» і взяли ситуацію під свій контроль. Вони написали колективного листа до молодого приватного підприємця Артема Андрущенка, який у вільний час займається громадською роботою. Він погодився допомогти з ремонтом житлового будинку. І от нарешті справу зроблено: шви між плитами оброблено спеціальним розчином та укріплено металевими скобами.

– Довелось викликати вишку, залучити до роботи будівельників, які обробили відповідними будівельними матеріалами панельні шви, закріпили їх металевими конструкціями, – розповідає Артем Андрущенко. – Сподіваюсь, що укріплювальні роботи не дозволять надалі руйнуватися споруді, металеві скоби слугуватимуть своєрідними маяками для відстеження того, чи припинилось розходження панелей. Також в цьому будинку на першому поверсі знаходиться стоматологічна поліклініка №2, головний лікар закладу Володимир Яровий подякував за ремонт і залишився задоволений якістю.

Голова ОСББ «Тандем 27-29» Василь Стецюк радіє, що доля звела його з таким активним помічником, як Артем Андрущенко. Завдяки Артему благоусторєна територія ОСББ біля будинків №№27, 29, 31 – викошено бур’яни, відремонтовано бесідку у дворі, закрито кришками каналізаційні люки. Також облагородили будівлю бойлерної, щоб вона мала пристойний вигляд, а не виглядала занедбаною та покинутою. У 29-му будинку відремонтували напівзруйновані сходи біля першого під’їзду. А ще Артем постійно допомагає шаховому клубу, де проводять свій вільний час чимало дітей та дорослих.

Так, крок за кроком Артем робить багато корисного, і в цьому його підтримує чимало місцевих мешканців.

– Ми радіємо з того, що у нас є такий гарний помічник, – говорить Василь Стецюк. – Разом нам вдалося зробити чимало з того, що не вирішувалось роками. А після того, як мешканці будинків об’єднались в ОСББ і почали самі відповідати за стан будівель та прилеглих територій, нам особливо потрібна будь-яка допомога. І ми вдячні за те, що Артем не відмовляє в ній, завжди відгукується на наші прохання, надає посильну допомогу.

Сам же юнак керується у житті принципом: «Якщо не я, то хто?» І за таку його активну життєву позицію люди йому вдячні, підтримують у всіх його ініціативах. Такий сплав молодості та життєвого досвіду дає свої результати. Артем робить чимало корисного і життєво необхідного для свої земляків, а ті, у свою чергу, віддячують підтримкою та долучаються до суспільно значимих справ.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42944 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua