МЕНЮ


26 лютий 2015 - 12:34

Правила відбору та покупки декоративних рослин


Як тільки в наше життя приходить чергова весна, кожен власник дачної ділянки або ж власного подвір’я прагне щось змінити в своєму саду. Переважна більшість змін складається з пересадки існуючих на нове місце, або висадку ново придбаних рослин. За новими жителями свого «Версалю» господар іде на зелений ринок чи в найближчий садовий центр. Саме основними правилами вибору декоративних рослин ми хочемо з Вами поділитися.

При покупці посадкового матеріалу в контейнері (пластиковому горщику чорного кольору) в першу чергу треба звернути увагу на кореневу систему. Для цього, взявши контейнер в руку, легенько притискаємо його з усіх сторін і виймаємо рослину за наземну частину. Рослині це абсолютно не зашкодить, якщо ж продавець не дозволить цього зробити, такий товар краще не купувати, а Ви зможете оцінити її кореневу систему. Коренева система повинна повністю оповити весь об’єм контейнера, не мати пересохших та підгнивших частин. Також зверніть увагу на наявність гранул з добривами всередині контейнера, або на його поверхні. Ствердження продавців що рослина росте сама по собі не вірні, в контейнері обов’язкове підживлення мінеральними добривами.

Після огляду коріння треба роздивитись наземну частину на предмет ушкодження шкідниками та хворобами. Уважно роздивіться чи має рослина поїдені хвоїнки чи листя, чи не має на ній плісняви та лишайників. В разі виявлення чогось підозрілого рослину краще не купувати.

Гарною рекомендацією для майбутньої покупки буде детальна оповідь про неї від продавця садового центру чи ландшафтного дизайнера який Вам рекомендує купити ту, чи іншу декоративну рослину.

Ситуація трохи інша при покупці рослин з комом, тобто вирощених у відкритому грунті. Вибираючи таку рослину всю увагу приділіть зовнішньому вигляду рослини(чим він кращий, тим в кращих умовах вирощувалась рослина) і якості упаковки кома землі. Він повинен бути щільним, гарно ув’язаним джутовою тканиною, а для великих дерев затягнутий сіткою.

Це лише декілька найголовніших аспектів з вибору декоративних рослин для свого рекреаційного садочка. Будьте пильними та уважними при покупці посадкового матеріалу і завжди пам’ятайте, що саме ви платите гроші, і тому заслуговуєте на максимум уваги і поваги!
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39099 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua