МЕНЮ


19 лютий 2013 - 16:32

Правоохоронці застерігають підлітків від негативних явищ


Представники відділів кримінальної міліції у справах дітей та боротьби із незаконним обігом наркотиків УМВС України в Кіровоградській області поспілкувалися із учнями 8-11-х класів.
Під час зустрічі працівники міліції та підлітки відверто говорили про низку негативних суспільних явищ, зокрема про наркоманію й алкоголізм, як вони впливають на поведінку людей, та до яких наслідків може призвести така згубна залежність.
Особливу увагу правоохоронці звернули на настання адміністративної та кримінальної відповідальності з певного віку і для неповнолітніх за протиправні вчинки, які у тому числі можуть бути скоєнні і під дією наркотичних засобів чи спиртних напоїв. Більш детально зупинились і на видах кримінальних та адміністративних правопорушень.
Крім обговорення різноманітних ситуацій, наприкінці зустрічі працівники міліції запропонували старшокласникам для перегляду фільм під назвою «Правда про наркотики. Шкідливість алкоголю».
Директор навчального закладу Сергій Сторчаус, у свою чергу, подякував правоохоронцям за візит та давню тісну співпрацю з вихованцями школи-інтернату.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39351 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua