МЕНЮ


26 вересень 2014 - 13:34

Правоту Івана Марковського підтвердив суд: позовні вимоги ОДТРК залишені без задоволення


З того часу, як у Кіровограді змінилася влада, деякі ЗМІ почали висвітлювати її діяльність досить упереджено, закидаючи необгрунтовні звинувачення та вдаючись до безпідставної критики.

Більше того, поливаючи її брудом, ще й самі ЗМІ почали подавати позови до суду на керівництво міста. Зокрема, Кіровоградська обласна державна телерадіокомпанія подала позов на секретаря міської ради Івана Марковського щодо спростування відомостей, які не відповідають дійсності та порочать ділову репутацію юридичної особи. Однак те, що правда таки на боці Івана Марковського, підтвердили спочатку комісія з журналістської етики обласної організації Спілки журналістів, а тепер і суд.

Нагадаємо, що ОДТРК вимагала визнати такими, що не відповідають дійсності і порочать ділову репутацію телерадіокомпанії слова з інтерв’ю Івана Марковського з приводу того, що на обласному каналі 24 квітня 2014 року близько трьох годин проводили пряму та непряму агітацію за одного з кандидатів у президенти за державні кошти. Ленінський районний суд 24 вересня 2014 року визнав правоту Івана Марковського, не задовольнивши вимоги позовника. Нагадаємо, що свою позицію стосовно позову ОДТР Іван Марковський виклав в інтерв’ю "ВГ" від 8 вересня цього року в публікації "Іван Марковський: "Дійшло до того, що дорікають мені моїм віком".
26 вересень 2014 - 14:00
Оксана (вст)

Это только первая инстанция. Как правила, здесь вынесенное решение еще ни о чем не говорит.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39465 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua