МЕНЮ


15 березень 2013 - 13:00

Правознавчий калейдоскоп


У свій час знаменитий юрист Стародавнього Риму Ульпіан висловив чудову думку: «Знання права заслуговує найбільшої поваги».
Саме тому, на допомогу учням у вивченні правознавства у бібліотеці-філії №4 Кіровоградської МЦБС 15 березня була проведена гра-конкурс «Правознавчий калейдоскоп» з учнями 9-В класу ЗОШ №32. В грі прийняли участь дві команди «Феміда» та «Правознавці», які показували рівень своїх правознавчих знань. Цікаво пройшли конкурси: «Інтелектуальний штурм», «Юридичний буквар», «Знання – сила», «Найкмітливіший», «Запитання від Феміди» та «Ситуація». Кращими в конкурсі були учасники з команди «Феміда» за що і отримали заслужені призи, і всі учасники отримали солодкі сувеніри.
Правознавство - це сукупність наук про право, яка складає основу юриспруденції. Дисципліна "правознавство" входить до шкільної програми старших класів з метою ознайомлення школярів з основними юридичними поняттями і законами. Крім того, за допомогою правознавства учні дізнаються про свої права та обов'язки, про відповідальність, яка може настати внаслідок вчинення будь-яких правопорушень.
Світлана Кудря
Завідуюча бібліотеки-філії №4
Кіровоградської МЦБСДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35843 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua