МЕНЮ


10 травень 2017 - 16:19
Правила вдалого торгу: топ-7 порад для покупців житлової нерухомості

Сьогодні найголовнішим учасником ринку нерухомості в Україні експерти називають торг – без нього не проходить майже жодної угоди. Нічого дивного, бажання купити квартиру дешевше є абсолютно зрозумілим, особливо якщо фінанси суттєво обмежені. Подивіться самі, вартість квартир у Івано-Франківську, Кропивницькому, Харкові, Одесі і, тим більше, в столиці є надто високою для середньостатистичного українця. Як же правильно вести торг?

Тільки особисто

Будь-які розмови про ціну квартири і можливе її зниження психологи радять починати лише під час особистої зустрічі. Телефонна розмова не виключає того, що власник житла може просто покласти слухавку, не бажаючи обговорювати знижку. Віч-на-віч подібну реакцію простіше передбачити і вчасно змінити настрій розмови.

Не поспішаємо

Торг під час першого огляду квартири – не найкращий варіант, оскільки це означатиме, що житло вам сподобалось і ви плануєте його купити. Краще взяти декілька днів на роздуми, після чого зателефонувати власнику і домовитись про обговорення деталей під час повторної зустрічі.

Приховані емоції

Навіть якщо квартира вам дуже сподобалась, не варто одразу відкрито говорити про це продавцю. Надмірний захват дозволить зрозуміти, що навіть без додаткових знижок ви, скоріше за все, будете готові купити цю нерухомість.

Жодної критики

У випадку, якщо житло має певні недоліки, які можуть дійсно стати вагомим аргументом для торгу, підбирайте слова для критики обережно. Не варто говорити, що стан квартири є жалюгідним, а район небезпечним. Різкі слова можуть образити власника, і він не буде йти вам на поступки.

Тенденції ринку

Володіння інформацією про актуальні ціни і пропозиції на ринку – один із головних козирів покупця, який хоче торгуватись. Детально вивчайте тенденції і не бійтесь говорити про них власнику, особливо якщо аналогічне житло дійсно можна купити дешевше.

Правильний діалог

Якщо ви просите власника квартири зменшити ціну, обов’язково аргументуйте своє прохання. Не вимагайте знижку, поясніть, чому, на ваш погляд, квартира повинна коштувати дешевше (перший чи останній поверх, застарілий ремонт, віддаленість від зупинки, інше). Називайте суму дещо меншу за ту, яку ви реально готові заплатити. Це збільшує шанси домовитись в результаті про оптимальний для вас варіант.

Стороння допомога

Якщо ви бачите, що власними силами отримати знижку не вийде, спробуйте попросити допомоги знайомих. Вони можуть зіграти роль покупців і запропонувати власнику значно меншу ціну, ніж ви готові заплатити. У цьому випадку, власник квартири, очевидно, обере вашу пропозицію.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.59675 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua