МЕНЮ


29 сiчень 2010 - 13:09

ПРЕДСТАВЛЕННЯ СКУЛЬПТУРИ ВИННИЧЕНКА


Віталій Кривенко та Володимир Цісарик (на знімку) розповіли про роботу над пам’ятником і вислухали думки присутніх з приводу скульптури. Представник проектної організації Петро Довченко, яка створює проект площі, поінформував про перебіг роботи. Пам’ятник же, зазначив Віталій Кривенко, виготовлять спеціалісти львівського ливарного підприємства за лише ними освоєною в Україні унікальною технологією тонкостінного литва (вони ж вилили й пам’ятник Олександрові Пашутіну). Нагадаємо, що профінансують спорудження пам’ятника і створення площі відомі промисловці Євген Бахмач, Андрій Райкович та народний депутат України Ігор Шаров – випускник педінституту імені Олександра Пушкіна, який зараз уже є педуніверситетом імені Володимира Винниченка.

Присутні на зібранні представники влади, члени містобудівної ради при міській раді, обласної організації Національної спілки архітекторів України та інші схвалили в цілому й ескіз пам’ятника, і проект площі, на якій він стоятиме. У своєму заключному слові Володимир Пузаков подякував усім за активну участь в обговоренні й повідомив, що площу з пам’ятником та фонтаном на ній урочисто відкриють у День знань – першого вересня.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)7 жовтень 2010 - 05:18
loveme (вст)

дуже адекватна статтяsty02

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37308 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua