МЕНЮ


19 лютий 2003 - 14:50

ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ ВІКТОР ЯНУКОВИЧ ПІДПИСАВ РОЗПОРЯДЖЕННЯ "ПРО ГАЗИФІКАЦІЮ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГАЙВОРОНСЬКОГО, УЛЬЯНОВСЬКОГО ТА ГОЛОВАНІВСЬКОГО РАЙОНІВ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Нині уряд за дорученням Президента України Леоніда Кучми максимально підтримує регіони. Тому звернення голови обласної державної адміністрації, депутата обласної ради по Гайворонському виборчому округу №3 Василя Моцного про газифікацію населених пунктів західної частини області, погоджену з Міністерствами фінансів, палива та енергетики, Фондом державного майна, знайшло вирішення.

За інвестиційним проектом, відвід від газопроводу "Союз" з міста Умані на Черкащині до Ульяновки з відгалуженням до Гайворона і Голованівська споруджуватиме спеціалізоване підприємство. Інвестори зацікавлені в якнайшвидшому введенні газової траси в дію.

Будівництво здійснюватиметься в три етапи. На першому — буде прокладено трубопровід до Ульяновки. Потім збудовано відгалуження до Гайворона і Голованівська та газорозподільчі станції. На третьому ж етапі газ прийде в населені пункти.

Газифікація районів дозволить забезпечити зростання обсягів промислового виробництва, освоєння випуску нових видів продукції, сприятиме розв'язанню багатьох соціальних проблем, зокрема й створенню нових робочих місць.

Населення (а тут проживає 97 тисяч чоловік) , підприємства, бюджетні організації матимуть значну економію коштів за теплову та газову енергію, поліпшиться екологічна ситуація в регіоні.

Прес-служба Кіровоградської ОДАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.43038 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua