МЕНЮ


27 грудень 2019 - 08:58

Прем’єра музичної казки до Дня святого Миколая


Вісімнадцятого грудня в художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна відбулась прем’єра музичної казки «Білосніжка та семеро гномів» за участі учнів і викладачів музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза.

Казка братів Грімм «Білосніжка та семеро гномів» відома в усьому світі, її знають і люблять діти та дорослі, тож юні артисти з усіх відділів музичної школи з великим задоволенням виконували свої ролі, співали, читали вірші та грали на різних музичних інструментах. Їхні виступи створили дивовижне казкове театральне дійство, яке захопило всіх присутніх. У ньому поєдналися різні види мистецтв: поезія і театр, музичне та образотворче мистецтво. На музичну казку, головна ідея якої – перемога добра над злом, прийшли однолітки юних акторів з художньої школи ім. О. Осмьоркіна.

Здійснила постановку казки викладач фортепіанного відділу музичної школи Наталія Єсауленко, а допомагала їй завідувач фортепіанного відділу Вікторія Делестьянова.

Наприкінці театрального дійства директор музичної школи Євгенія Малявкіна привітала юних артистів, їхніх викладачів з прем’єрою, зазначивши, що такі заходи сприяють всебічному та гармонійному розвиткові дітей, подякувала директорові художньо-меморіального музею О. Осмьоркіна Віті Черновій, його колективу за гостинність та сприяння у проведенні цього та інших заходів музичної школи, а всіх присутніх – з прийдешніми новорічними та різдвяними святами.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37462 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua