МЕНЮ


2 червень 2014 - 08:51

Є претенденти на посади заступників кіровоградського міського голови та перший зам


Сьогодні на апаратній нараді секретар міської ради Іван Марковський, який після відставки Олександра Саінсуса виконує обов’язки міського голови, повідомив про те, що перед своїм уходом Олександр Саінсус своїм розпорядженням поновив на посаді першого заступника міського голови Анатолія Перевозника (нагадаємо, після свого звільнення він звертався до судових інстанцій, і суди прийняли рішення на його користь). Також Іван Марковський повідомив, що є розпорядження про стажування на посади заступників міського голови Сергія Васильченка, Олексія Олійника та Геннадія Осетрова. Щодо їх функціональних обов’язків буде окреме розпорядження.

Загалом же, підкреслив Іван Марковський, життя продовжується, виконавчі органи міської ради працюють у звичному режимі. Він також висловив подяку відповідним управлінням та відділам за належну організацію свят останнього дзвоника та Дня захисту дітей.

Крім того, Іван Марковський повідомив про те, що завтра, у вівторок відбудеться сесія міської ради, на якому буде винесене питання щодо тарифів на проїзд у громадському транспорті, нагадавши, що він особисто під час засідання виконкому, на якому їх було підвищено, виступив проти подорожання проїзду.

Щодо фінансової ситуації в місті, то Іван Марковський зазначив, що вона складна не лише в Кіровограді, в області, а і в країні зокрема.

- Ви чули з вуст прем’єр-міністра, що із соціальної сфери зніматимуться кошти на оборону України, - підкреслив він. Зрозуміло, коли у країні йде війна, це необхідно. Тож нам потрібно дуже уважно ставитися до питань використання коштів, забезпечивши у першу чергу виплату заробітних плат у бюджетній сфері, подбати про те, аби нормально працювали медична галузь, не повинні забувати і про ремонт доріг та дахів.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39382 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua