МЕНЮ


4 травень 2018 - 12:00

Презентація послуг служби зайнятості


Про ситуацію на ринку праці області й послуги, які надають клієнтам у центрах зайнятості Кіровоградщини, 23 квітня журналістам розповіли заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян та начальники відділів міськрайонного центру зайнятості, що в Кропивницькому.
Станом на 1 квітня 2018 року в центрах зайнятості області зареєстровано майже 18 тис. безробітних громадян, з яких 50,7 відсотка складали жінки, 33,1 відсотка – молодь віком до 35 років, 37,1 відсотка – особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний – сільський мешканець.
На початок квітня цього року у базі даних центрів зайнятості області було майже 4,5 тис. вакансій, а середній розмір заробітної плати у вакансіях протягом першого кварталу становив 4,668 грн (2017 року – 3,705 грн). У 69,6 відсотка вакансій розмір заробітної плати був вищий від мінімальної. Крім того, на 10 відсотків зросла кількість роботодавців, які співпрацюють з міськрайонним центром зайнятості в Кропивницькому.
Начальник відділу активної підтримки безробітних Олена Чумаченко ознайомила представників засобів масової інформації з просторовими секторами та інформаційними кутками. Надала інформацію про діяльність служби зайнятості та її послуги, технологічний процес обслуговування населення в центрі зайнятості тощо.
Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Яна Шевченко розповіла про послуги служби зайнятості, які та надає роботодавцям. А це й підбір необхідних працівників, і організація профнавчання, і підвищення кваліфікації необхідних спеціалістів, зокрема на робочих місцях, і допомога в організації громадських та інших робіт тимчасового характеру й інші послуги. Ішлося й про те, що за ініціативи міськрайонного центру зайнятості цьогоріч почали функціонувати клуб для безробітних жінок «Успішна жінка» та HR-клуб для фахівців (рекрутерів та спеціалістів із роботи з персоналом) провідних підприємств Кропивницького.
Начальник відділу організації працевлаштування населення Лідія Чумаченко наголосила на тому, що міськрайонний центр зайнятості спрямовує свою роботу на сприяння зайнятості громадян, зокрема й із тимчасово окупованої території, демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО, надаючи їм соціальні послуги з огляду на їхні можливості, інтереси й ситуацію, що склалася на регіональному ринку праці. Передусім, це – підбір підхожої роботи, організація професійного навчання для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, сприяння в започаткуванні власного бізнесу, залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру, а також надання профорієнтаційних, інформаційних, консультаційних послуг.
Заступник начальника відділу організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Наталія Костецька презентувала учасникам заходу регіональну веб-сторінку інтернет-ресурсу Державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості». Новий веб-портал створено задля забезпечення висвітлення процесів, які відбуваються на обласному ринку праці, а також надання інформаційних та інших послуг громадськості та засобам масової інформації.
– Служба зайнятості й надалі буде відкритою для всіх. Нашою метою залишається надання якісних послуг клієнтам центрів зайнятості Кіровоградщини та максимальне задоволення потреб ринку праці області, – підсумував Богдан Стоян.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35735 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua