МЕНЮ


6 вересень 2002 - 01:17

Президенту України Кучмі Л.Д. (депутатська група "Кіровоград - за єдину Україну" Кіровоградської міської ради 24-го скликання:)


Ми повністю поділяємо Ваші думки і висловлюємо одностайну підтримку курсу Президента щодо подальшого розвитку країни, проведення конституційної реформи політичного устрою, адміністративно-територіальної реформи, якнайшвидшого розв'язання проблем малого та середнього бізнесу, що є наріжним каменем фундаменту розбудови й майбутнього процвітання держави. Ми переконані, що чітке і послідовне впровадження Ваших ідей не тільки поліпшить ефективність функціонування державної влади, а й покращить умови виконання завдань соціально-економічного перетворення, яких прагне український народ.

Вважаємо, що масові акції громадянського протесту, які готують опозиційні політичні сили на 16 вересня 2002 року, незважаючи на всю гостроту місцевої ситуації, не знайдуть підтримки серед широкого загалу кіровоградців і не порушать соціальної стабільності у нашому місті. Діям опозиції ми прагнемо протиставити конкретні справи. Серед чільних завдань депутатів міської ради - вирішення нагальних проблем соціальної сфери, невідкладних питань життєзабезпечення міста.

Запевняємо Вас у підтримці Вашої діяльності як Гаранта Конституції та заявляємо, що твердо стоїмо на позиціях державності, відданості курсу подальших демократичних перетворень, побудови ефективної демократичної управлінської моделі, соціально орієнтованої економіки, розвитку інститутів громадянського суспільства та підтримки міжнародного авторитету України в європейському та світовому співтоваристві.

Депутатська група "Кіровоград - за єдину Україну" Кіровоградської міської ради 24-го скликання: М.ЦУКАНОВ, А.КРОЛЕВЕЦЬ, А.СМИЧЕНКО, П.ОВЧАР, О.ЛУНГУЛ, С.ХІЛЬ-ЧЕНКО, С.НЕДІЛЬКО, А.СЕРГІЙЧУК, Ю.ШАРОВ, В.ЧУБ, О.НІКОЛАЄНКО, В.АНДРЕЄВ, О.КРИВШЕНКО, Л.АНДРЕЄВА, В.БЄ-ЛОВ, М.ОНУЛ.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36229 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua