МЕНЮ


28 квiтень 2017 - 07:27

Прибудинкові території ремонтуватимуть комплексно


У Кропивницькому після снігу і дощу, що пройшли на минулому тижні, дорожники повернулися до ремонту міських доріг і прибудинкових територій. Нещодавно, як повідомляла «ВГ», міський голова Андрій Райкович проінспектував полагоджені прибудинкові території на Новомиколаївці та на вулиці Волкова. А зараз готується під укладку асфальту внутрішній квартальний проїзд до вулиці Ціолковського.
– Там все сплановано грамотно, враховано всі вимоги: заїзди у двори, “кишені” під сміттєві баки, – поділився враженнями очільник міста на апаратній нараді у понеділок. – Хочу зауважити, що саме так і необхідно діяти надалі. Не по три метри латати, а брати в капітальну роботу великі території, ремонтувати їх комплексно, якісно, облаштовувати дитячі майданчики, місця для контейнерів для сміття, під клумби. Якщо ми так будемо ремонтувати прибудинкові території, то вони служитимуть десятиліттями.
Андрій Райкович доручив керівникам ЖЕО контролювати разом з громадою хід ремонтних робіт.
– Це – ваші території, вам їх обслуговувати. Тому вже на етапі ремонту включайтесь в контроль, – сказав міський голова. – І всі жителі будинків мають чітко знати, куди витрачаються кошти, які роботи і яка їх якість.
Також міський голова у черговий раз звернув увагу керівників ЖЕО на необхідність проведення роз’яснювальної роботи серед мешканців стосовно нових тарифів на утримання житла та прибудинкових територій.
– До мене знову під час особистих прийомів звертаються люди, які кажуть, що ЖЕО не надає їм відповідних роз’яснень, – зазначив міський голова. – Це неприпустимо. Нагадаю, що ми затвердили граничні тарифи, тобто максимальну плату за послуги ви маєте брати тільки в тому випадку, якщо усі їх надаєте, причому якісно і в повному обсязі. Якщо акумулюєте на щось кошти – наприклад, на заміну кабелю, покрівлі, поясніть це мешканцям і надайте їм прозорі розрахунки.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40609 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua