МЕНЮ


12 квiтень 2010 - 11:11

Пригощав дітей цукерками


Ще коли ми всі дружно будували комунізм, цей чоловік вчинив хуліганство, за що його відправили у місця позбавлення волі. Відбувши покарання, Ігор попався міліції як любитель плотських утіх з особами такої ж, як і він, статі, й був засуджений за мужолозтво.

А у 2006 році він знову потрапив у поле зору правоохоронців і знову через свої нетрадиційні статеві уподобання. “Взяли” його на лоні природи працівники Маловисківського райвідділу міліції, відреагувавши таким чином на сигнал єгеря про те, що якийсь підозрілий суб’єкт займається у лісі чимось негарним з дівчинкою. У процесі слідства вчинок М. було кваліфіковано як розбещення неповнолітньої, такого ж висновку дійшов згодом і суд, призначивши розпуснику покарання у вигляді ізоляції від суспільства на три роки. Звільнившись через півтора року (умовно-достроково), М., якщо висловлюватися мовою правоохоронців, на шлях виправлення не став.

А торік працівники відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, управління МВС в області дізналися, що біля одного з інтернатних закладів Кіровограда ошивається якийсь чоловік, і проявляє нездоровий інтерес до його вихованок. При перевірці цієї інформації працівники міліції з’ясували, що це той самий М., якого колись спіймали на недозволених стосунках з неповнолітньою їхні колеги з Малої Виски. Як виявилося, М., пропонуючи дівчаткам 8 – 12 років ласощі та дрібні гроші, схиляє їх до поїздок за місто, де й дає з ними волю своїй сексуальній фантазії. З’ясувалося, що вивозить на природу розпусник і дівчаток з неблагополучних сімей.

13 квітня минулого року М. затримали, стосовно нього було порушено кримінальну справу. В процесі слідства правоохоронцям вдалося з’ясувати кілька фактів із сексуальних походеньок цього чоловіка. Два з цих випадків трапилися у 2008 році, а третій – ще у 2005-у, тобто до того, як Ігор М. попався маловисківським міліціонерам.

Треба зазначити, що влітку 2005 року цей чоловік вчинив справжнє звірство над дитиною. Познайомившись з дев’ятирічною дівчинкою, Ігор М. вивіз її на своєму автомобілі за місто, де в лісосмузі давав волю своїм нездоровим фантазіям. Роблячи дитині боляче (застосував шматок колючого дроту), цей нелюд намагався отримати задоволення. У процесі слідства потерпіла пригадала чотири таких поїздки за місто. Казала, що дядько фотографував її голою, а розплачувався цукерками та морозивом. Напевне, про все це правоохоронці дізналися б набагато раніше, якби мати цієї дівчинки не була на заробітках за кордоном (дитину залишила на діда).

Суддя Кіровського районного суду, розглянувши справу стосовно Ігоря М., призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на десять років. Засуджений поскаржився до апеляційного суду області. У своїй апеляції він вказував на те, що, мовляв, цю справу сфабрикували міліціонери. Але переконати у цьому суддівську колегію апеляційного суду йому не вдалося. Вирок районного суду залишено без зміни.

Віктор КРУПСЬКИЙДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38779 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua