МЕНЮ


7 вересень 2018 - 10:45

Приймач Т2 – людям, які його потребують


Україна майже повністю перейшла на цифровий формат телебачення. На Кіровоградщині у зв’язку із цим чимало людей лишилися без «вікна у світ», бо не мають коштів на спеціальні приймачі Т2 до телевізорів. Особливо це актуально для людей похилого віку, самотніх, тяжко хворих.
– Звертаюсь до керівників районів: дайте команду управлінням соцзахисту, терцентрам з’ясувати за категорією, хто серед самотніх людей похилого віку реально не має цього тюнера, – сказав Андрій Райкович на апаратній нараді. – Не думаю, що це захмарна цифра. Але ми повинні допомогти таким мешканцям міста з придбанням необхідного обладнання. А управління соціальної підтримки населення через коригування в галузевій програмі централізовано перерахує кошти на придбання цих приймачів. Люди похилого віку, особливо нужденні, не повинні залишитись без телебачення, бо для них це – частина життя.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37394 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua