МЕНЮ


26 червень 2012 - 12:26

Прийомний батько вкрав у дітей-сиріт гроші


Прийомний батько з Добровеличківського району Кіровоградщини маючи на утриманні та вихованні трьох дітей-сиріт отриману державну соціальну допомогу у сумі понад 70 тис. грн. використав на власні потреби. Тоді як троє дітей-сиріт не були забезпечені найнеобхіднішим – одягом та продуктами харчування, виживали завдячуючи небайдужим жителям села. Згодом діти взагалі перейшли жити до сусідки та перебували на повному її утриманні. За увесь час батько лише раз передав сиротам 5 тис. грн.

Прокурором району відносно прийомного батька порушено кримінальну справу за ст.167 (зловживання опікунськими правами) Кримінального кодексу України. Триває слідство. Санкція даної статті передбачає штраф або обмеженням чи позбавлення волі на строк до трьох років.

Наразі неповнолітні і зараз проживають у небайдужої сусідки. Жінка планує створити прийомну сім”ю.

За словами старшого прокурора прокуратури області з питань захисту прав і свобод дітей Людмили Білобрицької, така ситуація виникла як наслідок неналежного виконання своїх посадових обов”язків районною службою у справах дітей. Прокурор району порушив дисциплінарне провадження відносно начальника служби у справах дітей Добровеличківської РДА. Наразі розпорядженням голови райдержадміністрації на піставі постанови прокуратури за неналежне виконання посадових обов”язків начальника районної служби у справах дітей притягнуто до дисциплінарної відповідальності.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39306 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua