МЕНЮ


14 серпень 2014 - 14:49

Принцип "клієнт завжди правий" ніхто не відміняв


Йшлося не просто про образи, а навіть про рукоприкладство, яке начебто застосував водій до цього пасажира. Також заявник наголошував на тому, що водії маршрутних таксі постійно вимагають у пільговиків-пенсіонерів платити одну гривню за проїзд. А особливо це стосується приватного сектору, зокрема, Великої Балки, де проживає багато людей похилого віку. Тому вони, щоб зупинити транспорт просто махають гривнею на узбіччі дороги, що досить принизливо. Але й такий вчинок не гарантує того, що водій зжалиться та зупиниться на вимогу пільговика.
А той конфлікт в маршрутці, з приводу якого звернувся Валентин Жердієв, розгорівся через те, що водій вимагав від пільговика пред’явити посвідчення, а той відповів, що не раз вже цього дня користувався цією маршруткою, тому його варто запам’ятати в обличчя. Потім, як стверджує заявник, водій взяв його "за барки" і буквально виштовхав пенсіонера з маршрутки. Як вже там було насправді, будуть розбиратись правоохоронні органи, куди Валентин Жердієв також звернувся, а начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Олександр Анкудінов звернувся до присутнього представника керівництва приватного підприємства "Автобаз –Кіровоград" з вимогою посилити роз’яснювальну роботу серед водіїв, щоб унеможливити пдібні ситуації у подальшому.
Скаржнику ж голова комісії по розгляду скарг на водіїв щодо нетактовного поводження з пасажирами, заступник міського голови Сергій Васильченко нагадав, що пред’являти посвідчення потрібно постійно, як тільки сідаєш у маршрутку, адже це вимога закону. А пам’ятати всіх пасажирів водій не може і не зобов’язаний. Разом із тим водій має пам’ятати, що він працює у сфері обслуговування, тож має користуватись принципом:"Клієнт завжди правий". І навіть якщо йому щось не подобається у поведінці пасажира, то має, зціпивши зуби, бездоганно виконувати свої професійні обов’язки.
У своїй відповіді на ім’я голови комісії Сергія Васильченка щодо зазначеного інциденту керівництво ПП "Автобаз–Кіровоград" повідомило про вжиті заходи дисциплінарного впливу до водія-порушника.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36825 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua