МЕНЮ


3 листопад 2017 - 11:01

Припаркуєте машину на узбіччі? Шукатимете її на штрафмайданчику


Міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок доручив провести у Кропивницькому інформаційну кампанію серед водіїв транспортних засобів, щоб вони не паркувалися на узбіччях магістралей.
– Дороги в місті вузькі, по обидва боки припарковані машини, та ще і цілі “автопоїзди” стоять під торговельними закладами, – звернув увагу Андрій Райкович. – Як у такому випадку рухатися габаритному громадському транспорту, який віднедавна з’явився у нашому місті? Нам необхідно вплинути на цю ситуацію. Активно попереджайте протягом місяця водіїв про заборону паркування на маршрутах громадського транспорту через усі можливі канали: засоби масової інформації, електронні ресурси, зовнішню рекламу. А через місяць будемо евакуювати на штрафні майданчики ті машини, власники яких не дослухалися. Дороги мають бути вільними і для їх розчищення від снігу. Припарковані на узбіччях автомобілі не дають можливості чистити під бордюрами, так починають утворюватися намерзання, які потім дуже важко прибрати. Великогабаритні авто, які обслуговують торговельні мережі, мають працювати вночі, як це робиться у багатьох містах України.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 1.52879 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua