МЕНЮ


25 липень 2014 - 14:41

Привітали зі святом працівників торговельної галузі


Розпочалися урочистості хвилиною мовчання на честь кіровоградських воїнів, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході України.
З вітальним словом до працівників торгівлі звернувся заступник міського голови Сергій Васильченко. Він відзначив надзвичайну соціальну важливість стабільної роботи підприємств торгівлі в Кіровограді, подякував усім працівникам галузі за самовіддану працю, участь в багатьох спільних з міською владою соціальних проектах та побажав успішної реалізації нових цікавих бізнесових ідей в обласному центрі.
За вагомий внесок у справу розвитку торговельного обслуговування населення міста, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята — Дня працівників торгівлі Сергій Васильченко вручив Грамоту Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету Гоц Валентині Олександрівні - директору ТОВ «Домініон-Кіровоград».
Подяка Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету оголошені Гартман Євгеніі Володимирівні - касиру ресторану «Піца Челентано», Матросовій Людмилі Андріївні - директору ринку «Привокзальний» ТОВ «Домініон-Кіровоград» та Шепельській Наталії Миколаївні - фізичній особі — підприємцю.
З теплими словами поздоровлень звернулися до своїх колег і начальник управління сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення Наталія Бабенко та голова обласної Всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг Людмила Хриплива, які підкріпили свої вітання почесними грамотами і грамотами.
Джерело Кіровоградська міська радаДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.337 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua