МЕНЮ


8 листопад 2019 - 09:04

Привітання й відзнаки працівникам культури


Шостого листопада працівники культури Кропивницького приймали вітання з прийдешнім Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва, який щорічно відзначають дев’ятого листопада.

Урочистості відбулися в академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М. Кропивницького, відкрив їх муніципальний молодіжний хор «Сріблясті голоси».

Першим працівників культури обласного центру привітав міський голова Кропивницького Андрій Райкович. Завдяки щоденній невтомній роботі бібліотекарів, фахівців музейної справи, викладачів музичних та художніх шкіл, танцювальних колективів тощо про наше місто знають далеко за межами України. Саме вони створюють неповторну ауру міста, наповнюють його культурний простір цікавими подіями, концертами, виставками, фестивалями.

– Ви і ваші колективи даруєте радість, свято, надію на добро. Мені особливо приємно, коли наші дитячі творчі колективи повертаються з міжнародних творчих конкурсів з перемогами, коли наше місто звучить на європейських сценах, коли наші діти перемагають, – зазначив міський голова. – І я вам щиро дякую і низько вклоняюсь від імені міської ради, громади Кропивницького за високе служіння культурі, за любов до нашого міста. Повірте, я розумію і щиро переживаю за фінансування галузі, за те, щоб культура ніколи більше не була в останніх рядках бюджету. Мрію про гарний, затишний Кропивницький. Я щиро вам дякую за вашу працю і закликаю розвивати, покращувати, будувати наше місто разом!

Андрій Райкович вручив цьогорічним найкращим працівникам культури обласного центру міські відзнаки. Почесну грамоту міської ради та її виконавчого комітету отримав колектив міського управління культури. Грамоту міської ради та виконавчого комітету міський голова вручив зразковому хору «Согласіє» та колективу міського професійного духового оркестру. Подяки міської ради та виконавчого комітету – викладачеві художньої школи ім. О. Осмьоркіна Володимирові Плітіну, науковому співробітникові музею І. Карпенка-Карого Наталії Мельниченко, викладачеві класу фортепіано музичної школи № 4 Олені Кулік, завідувачеві бібліотеки-філії МЦБС № 19 Олені Більченко та камерному ансамблеві «Мініатюра».

Цінний подарунок – іменний годинник від міського голови – отримала завідувач відділу струнно-смичкових інструментів, викладач класу віолончелі дитячої школи мистецтв, що в селищі Новому, Лариса Лісниченко. Жінка прийшла на врочистості не сама, а зі своєю талановитою вихованкою Аїдою Боженко. Зовсім недавно про цю талановиту дівчинку, юну віолончелістку, переможницю всеукраїнських та міжнародних конкурсів, дізналася вся країна. У свої десять років вона стала учасницею телевізійного проєкту «Круче всех». Від міського голови юна віолончелістка отримала подарунок на щастя – іграшкового єдинорога.

Хвилюючим цей день став і для очільниці міського управління культури Анни Назарець. Вона розповіла, що в галузі працює вже 16 років і всіх працівників культури вважає однією великою родиною.

– Я знаю, якою була культура 16 років тому, тож не з чуток можу сказати, які зміни тут відбуваються. Хороші зміни. До нас почала повертатись молодь, – зазначила Анна Назарець. – Тепер ми можемо пишатись потужною бібліотечною галуззю, адже бібліотека є нині практично в кожному мікрорайоні міста, бібліотекаря знають і поважають. Учні наших музичних шкіл підкорюють Україну і світ. Я люблю всіх працівників культури, а вони безмежно люблять свою роботу!

Після офіційної частини присутні привітали на сцені гордість Кропивницького – міський професійний духовий оркестр, який є одним з найкращих в Україні. Музиканти подарували присутнім справжнє свято музики.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37501 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua