МЕНЮ


26 липень 2013 - 14:55

Приватизувати не можна


Останнім часом на адресу влади надходять численні звернення мешканців гуртожитку, що на вулиці Героїв Сталінграда, 13, стосовно можливості безкоштовно приватизувати житлові приміщення у гуртожитку.

Як повідомила заступник начальника управління власності та приватизації комунального майна Кіровоградської міської ради Лариса Шовенко, на даний час правом власності на гуртожиток володіє ПАТ “Науково-виробниче підприємство ”Радій", свідоцтво про право власності якому видано у 2004 році виконавчим комітетом Кіровоградської міської ради (його очолював тодішній міський голова Микола Чигрин).

Оскільки гуртожиток перебуває у приватній власності, безкоштовна приватизація житла можлива лише після його передачі у комунальну власність територіальної громади міста.

На неодноразові звернення керівництва міста про передачу гуртожитку у комунальну власність ПАТ “Науково-виробниче підприємство ”Радій" у своїх листах повідомляло, що не має намірів передавати гуртожиток до комунальної власності територіальної громади міста Кіровограда.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36577 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua