МЕНЮ


28 березень 2013 - 13:49

Призначено нових заступників міського голови


Новими кадровими призначеннями ознаменувалось друге засідання Кіровоградської міської ради, яке відбулось 28 березня.

Так, депутати звільнили з посади першого заступника міського голови Василя Дзядуха, який, як повідомив міський голова Олександр Саінсус, перейшов на роботу до обласної державної адміністрації. На його місце призначений колишній голова Новгородківської райдержадміністрації Володимир Каніщев. На посаду заступника міського голови, який курирує питання житлово-комунального господарства, затверджено Сергія Поліщука. Також депутати вивели зі складу виконавчого комітету міської ради Миколу Онула, при цьому членами виконавчого комітету були затверджені згадані вище Володимир Каніщев та Сергій Поліщук.

На цьому ж засіданні депутати міської ради у зв’язку з надходженням додаткової дотації з державного бюджету у розмірі шість з половиною мільйона гривень внесли зміни до міського бюджету на 2013 рік. Ці кошти в основному будуть направлені на розрахунки закладів бюджетної сфери за послуги теплопостачання. Також сто тисяч гривень додатково виділено КП «Міськсвітло».

Представники депутатського корпусу удруге розглянули проект положення про порядок встановлення режиму роботи підприємств торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг на території міста Кіровограда. Нагадаємо, у першому варіанті проекту, денний режим роботи зазначених закладів визначався з 8-ї до 20-ї години (у разі, якщо суб’єкти господарювання забажали б працювати довше, їм довелося б звертатися за спеціальними дозволами). Однак із цим варіантом депутати не погодилися й проект був направлений на доопрацювання. У другому варіанті, який розглядався цього разу, денний режим роботи було подовжено до 22-ї години. Погоджувати підприємцям доведеться лише нічний режим роботи (з 22-ї до 8-ї години), при цьому достатньо буде попередити управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення. З огляду на велику кількість пропозицій та поправок, внесених депутатами, міський голова Олександр Саінсус запропонував узяти за основу запропонований проект положення, а після остаточного доопрацювання, врахування всіх зауважень та пропозицій остаточно прийняти його на наступній сесії міської ради. З чим депутати і погодились.

Також на засіданні розглянуто 28 депутатських запитів, які в основному стосувались надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення на лікування та придбання медикаментів. Кілька депутатських запитів, що стосувалися житлово-комунальної галузі, а також фінансування охорони здоров’я, направлені до профільних управлінь міської ради для опрацювання. Розглянуто ряд земельних питань.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40193 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua