МЕНЮ


14 червень 2014 - 13:50

Про децентралізацію


Про розроблені Мінрегіонбудом зміни до Конституції, якими передбачається децентралізувати в країні владу, ішлося днями на семінарі за участі працівників виконавчих органів Кіровоградської міської ради, організованому її відділом кадрової роботи.

Із головними положеннями проекту Закону "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)" присутніх ознайомила заступник начальника юридичного управління міської ради Марина Смаглюк. Зокрема, вона розповіла про ось які новації, передбачені законопроектом: "виконавчу владу в областях і районах, місті Києві та у Севастополі здійснюють голови державних представництв" (поки що цю владу реалізують місцеві державні адміністрації); "систему адміністративно-територіального устрою складають адміністративно-територіальні одиниці: регіони, райони, громади" (згідно з чинною Конституцією, цю систему складають Автономна Республіка Крим, області, райони, міста, райони в містах, селища і села); "громадою є адміністративно-територіальна одиниця, яка включає один або декілька населених пунктів (село, селище, місто), а також прилеглі до них території" (норма, аналогу якій немає в чинному Основному Законі). Юристка порадила учасникам семінару переглянути сайт Мінрегіонбуду, на якому опубліковано таблицю відмінностей між чинною Конституцією і її новою редакцією. А начальник відділу з питань внутрішньої політики міської ради Надія Грищенко закликала колег поділитися своїми думками щодо законопроекту письмово.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39781 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua