МЕНЮ


2 вересень 2011 - 12:29

Про "конверти" повідомляйте в податкову інспекцію


Те, що сьогоднішні відносини між роботодавцями та найманими працівниками здебільшого не відповідають нормам чинного законодавства, – не секрет для громадян. Нелегальна робота – це відсутність захисту від незаконного звільнення, гарантії на здорові та безпечні умови праці, гарантованого права на відпочинок!

Той, хто отримує „тіньову” зарплату, позбавлений оплати тимчасової непрацездатності, включаючи догляд за хворою дитиною та допомоги по вагітності й пологах; виплати втраченого заробітку в зв’язку з втратою непрацездатності в разі нещасного випадку на виробництві, виплати допомоги по безробіттю, одержання пристойної пенсії в старості .

Кіровоградська ОДПІ звертається до роботодавців з проханням не допускати випадків неоформлення трудових відносин та використання праці громадян з порушенням трудового та податкового законодавства. Про факти виплати заробітної плати в „конверті” повідомляйте до податкової інспекції за адресою вул.Глінки, 2.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41119 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua