МЕНЮ


13 квiтень 2018 - 07:51

Про нагороди, дачні перевезення та соціальну допомогу


З нагоди 26-ї річниці від дня заснування міської спеціалізованої інспекції її начальнику Андрію Максюті міський голова Андрій Райкович вручив годинник. Відзначення відбулося перед засіданням виконавчого комітету міської ради 10 квітня.
Як підкреслив міський голова, відзнака дана головному спецінспектору за особистий внесок у поліпшення санітарного стану та дотримання благоустрою в Кропивницькому.
Почесну грамоту міської ради та її виконавчого комітету отримала й інспектор спеціалізованої інспекції Лариса Мироненко.
Подяки міської ради та виконавчого комітету міста Кропивницького оголошено інспектору Тетяні Покрамович та головному спеціалісту спеціалізованої інспекції Аліні Сорочан.
Андрій Райкович привітав із 75-річчям та вручив наручний годинник голові ради Кропивницької міської організації ветеранів України Володимиру Зуєву (на знімку).
На засіданні виконкому ухвалено рішення про початок перевезень до садово-городніх товариств нашого міста. За 29-ма маршрутами перевозитимуть кропивницьких дачників у цьому році. На ці потреби з міського бюджету виділять 498 тисяч гривень.
– У міському бюджеті, відповідно до програми на 2018 рік, передбачено кошти на компенсацію перевезення всіх представників пільгових категорій населення до садово-городніх товариств, – підкреслив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради зазначив Олександр Вергун. – У січні проведено збори голів садово-городніх товариств, всі вони написали заяви на необхідність організації таких перевезень.
Члени виконкому проголосували за виділення матеріальної допомоги двом родинам загиблих воїнів АТО. Члени їх сімей отримають кошти на встановлення пам’ятників полеглим на сході країни – по 11 тисяч 200 гривень.
Наш кор.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39908 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua