МЕНЮ


17 лютий 2018 - 15:45

Про околиці забувати не можна


На апаратній нараді, що відбулася 12 лютого, міський голова Кропивницького Андрій Райкович висловив чимало зауважень на адресу комунальників – центр міста прибирають ретельно, а далі від нього – ні.
– Управління ЖКГ, керівники районів, дайте завдання всім комунальним службам разом з ЖЕО, квартальними комітетами, спецінспекцією, як тільки розпогодиться, активізувати прибирання вулиць поза центральною зоною, сміттєвих майданчиків, зупинок, набережної, – зазначив міський голова. – Вулиці Михайлівська, Тарковського, Шевченка, транспортні магістралі поруч із центром значно чистіші, аніж ближче до околиць. Так ми й сніг прибираємо. Про околиці трохи забуваємо.
Керівник КП «Універсал-2005» Віктор Панішко дістав доручення прогрейдерувати за теплої погоди вулиці Великої Балки, Балашівки, Кущівки. З проханням про це до очільника міста зверталися тамтешні мешканці під час зустрічі з ним. Звернув увагу Андрій Райкович і на те, що на тротуарах залишилось багато посипкового матеріалу, який двірники можуть і повинні використовувати повторно.
У Кропивницькому також продовжують масово зникати кришки люків технологічних колодязів. Тому очільник міста звернувся з проханням допомогти в збереженні комунального майна до представників Національної поліції.
– Шановні правоохоронці! Якщо люки, дорожні знаки, показники на в’їздах у місто, ліфтове обладнання крадуть щодня і оберемками, то нам і двох бюджетів міста не вистачить, аби одразу всі ці речі поновити, – зазначив він. – Випадковими наскоками ми злодійські кубла не знищимо. Злочинці мають розуміти, що покарання буде неминучим. Де фінал? Які справи доведено до суду? Хто покараний? Треба нарешті починати діяти системно і професійно.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39797 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua