МЕНЮ


12 квiтень 2010 - 11:55

ПРО ПІДТОПЛЕННЯ ТЕПЕР ЧИТАЙТЕ В ПІДРУЧНИКАХ ІСТОРІЇ


Про це журналісти дізналися під час виїзної наради від міського голови Володимира Пузакова, начальника обласного виробничого управління меліорації і водного господарства Юрія Топузова й начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради Сергія Коваленка. До учасників наради підійшли мешканці провулку Гулака-Артемовського. Вони сказали, що завдяки розчищенню річища Інгулу їхні обійстя нарешті не потерпають від повеней та ґрунтових вод, рівень яких значно знизився. Слід зауважити, що не лише завдяки цьому, а й у результаті заходів, ужитих владою для постійного регулювання цієї весни рівня води в річках Кіровограда та в численних водоймах угору за течією Інгулу й Сугоклеї.

Загалом, програма захисту населення від шкідливої дії води діє з 2004 року. Але лише з 2007-го за активної участі Володимира Пузакова на її реалізацію, окрім цільових коштів з державного бюджету, щороку вдається виділяти значні суми з міської скарбниці (пункт про поступову ліквідацію підтоплень території Кіровограда містився в передвиборчій програмі міського голови).

Нашу головну міську водну артерію нині вже розчищено й розширено від села Первозванівки до вулиці Чернишевського в Кіровограді. Цьогоріч заплановано задіяти розчищувальну техніку більш ніж на кілометровій ділянці в напрямку мосту на вулиці Кропивницького. Як сказав Володимир Пузаков, у подальших планах міської влади – розчищення русла ріки від мосту до теплоелектроцентралі, що на вулиці Енергетиків. Не лишається поза увагою й Сугоклея. У перспективі – розчищення й цієї ріки в межах Кіровограда, а також прийняття загальноміської програми, реалізація якої завадить підтопленням.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39176 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua