МЕНЮ


4 грудень 2003 - 17:21

ПРО ПІКЕТ, ТАРИФИ ТА ПЕРЕВИКОНАННЯ КІРОВОГРАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ


Саме із цими вимогами намагались пікетувальники потрапити до зали, де у середу, 3 грудня, проходило чергове сесійне засідання міської ради.

З вимогою прийняти представників пікетуючих звернувся до депутатів один із організаторів акції Микола Садовий, його підтримали й інші народні обранці. Зокрема до присутніх у залі звернувся народний депутат України Володимир Пузаков.

Та депутати вирішили, що сесійна зала — не місце для мітингових пристрастей. Пам'ятаючи безпорядки, які влаштував некерований натовп 9 червня ц.р., вони вирішили, що не допустять, аби з ними розмовляли з позицій сили, аби суто економічні питання переводили в політичну площину, тим самим заробляючи дешеві дивіденди.

Ще більшу непохитність депутати виявили тоді, коли дізнались, що пікетувальники перекрили вулицю Карла Маркса, а організатори дійства зняли із себе відповідальність за подальші дії некерованого натовпу. Тому і не дивно, що прозвучали пропозиції, щоб правоохоронні органи визначили винних у безпорядках і не допускали подібного в майбутньому.

І все ж після таких політико-економічних протистоянь депутати зуміли організувати свою роботу і повністю розглянути питання порядку денного.

У зв'язку з тим, що за підсумками одинадцяти місяців план по надходженнях до міського бюджету було перевиконано майже на два мільйони, депутати збільшили видатки на такі сфери, як охорона здоров'я, освіта, благоустрій міста тощо. Більше 500 тисяч гривень отримали міські теплопостачальні підприємства. А до програми управління комунальним майном було внесено ряд змін. Прийнято ряд рішень за депутатськими запитами.

Оксана ВерстюкДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37359 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua