МЕНЮ


15 березень 2017 - 08:20

Про пасажирські перевезення та комунальні проблеми


Останнім часом від мешканців селища Нового до керівництва міської ради Кропивницького надходить чимало скарг на роботу перевізника ФОП “Баркар”. На це звернув увагу на нараді з керівниками комунальних підприємств, куди були запрошені й представники інших управлінь міської ради, заступник міського голови Олександр Мосін.
Як повідомив новенський селищний голова Сергій Денисенко, на минулому тижні було зафіксовано численні порушення з боку перевізника. Зокрема, на маршрут виїздили лише 17 автомобілів, які працюють в режимі маршрутного таксі, в той час, як умовами договору передбачено, що маршрут мають обслуговувати 25 машин. Зараз ситуацію вдалося виправити, довівши кількість транспортних засобів до 20.
Начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Олександр Вергун повідомив, що перевізника зобов’язано неухильно дотримуватись умов договору.
* * *
Мешканці зруйнованого будинку на вулиці Тараса Карпи, 51 (колишня Тимірязєва) звернулись до міської ради із проханням виділити приміщення для тимчасового зберігання їхнього майна. Таке було знайдено – на базі комунального підприємства “Універсал -2005".
* * *
А у мешканців проблемного гуртожитку на проспекті Університетському, 21 – інша біда: кілька поверхів було затоплено через дірявий дах під час дощів та танення снігу. Люди звернулись до Державної служби із надзвичайних ситуацій та міської ради з проханням вплинути на нинішнього балансоутримувача будинку, яким є ПП “Вагран”. Ту відповідь, яку власник дав міській владі, Олександр Мосін зачитав присутнім на нараді та назвав прикладом безвідповідальності й окозамилювання. Також він зауважив, що якщо підприємство є балансоутримувачем житлової споруди, то попри всі юридичні проблеми з його мешканцями, він повинен утримувати багатоповерхівку у належному стані. Варто зазначити, що представники ПП “Вагран” на запрошення міської ради взяти участь у нараді з проблем ЖКГ проігнорували.
* * *
Близько 50 нових контейнерів для сміття встановило приватне підприємство “Екосайл”, яке займається вивезенням побутових відходів у нашому місті. Загалом же, підприємство нині активно поліпшує ситуацію із вивезенням та утилізацією твердих побутових відходів. Хоча, як зазначив Олександр Мосін, керівники підприємства мають подати свої пропозиції вирішення “сміттєвої” проблеми до головного управління ЖКГ, а створена комісія дослідить всі контейнерні майданчики у місті, санітарний стан в приватному секторі. Зокрема, мова йде про встановлення заглиблених контейнерів в окремих мікрорайонах Кропивницького, збільшення кількості контейнерів у приватному секторі, вдосконалення графіку руху сміттєзбиральної техніки тощо.
Також Олександр Мосін повідомив про те, що “Екостайл” запровадило ряд новацій у сфері утилізації твердих побутових відходів. Зокрема, встановлено обладнання для вироблення теплової енергії при утилізації сміття, виробництва з нього будівельних матеріалів, а також завезено каліфорнійські черв’яки, які здатні переробляти всі види органіки (пташиний послід, свинячий гній, гній великої рогатої худоби, солому, харчові та побутові відходи, що містять папір, листя дерев), які будуть розміщені на окремих ділянках полігону.
Також розпочало заміну старих контейнерів для сміття і комунальне підприємство “Універсал–2005". Нові контейнери з’являться у тих мікрорайонах, які обслуговує підприємство. А старі після ремонту будуть передані комунальному підприємству ”Спецкомбінат “Ритуальна служба”.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38458 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua