МЕНЮ


22 березень 2013 - 14:13

Про судові помилки – щомісяця


Про підсумки здійснення судочинства у 2012 році йшлося на зборах суддів Кіровоградщини, які відбулися в апеляційному суді області.

З доповідями на цю тему виступили секретарі судових палат апеляційного суду Олексій Драний та Валентина Бубличенко. Вони ж оприлюднили причини скасування та зміни судових рішень, вироків і постанов. Заступник голови апеляційного суду Віктор Онуфрієв звернув увагу суддів на необхідність дотримуватися в своїй роботі рішень Європейського суду з прав людини, більш широко застосовувати при винесенні ухвал та вироків положення Європейської конвенції з прав людини та основоположних свобод. Голова апеляційного суду області Володимир Мельник, повівши мову про судові помилки, сказав, що є потреба в щомісячному обговоренні їх на зборах суддів. Також Володимир Мельник закликав колег до єдиної правозастосовної практики. Іншими словами, голові апеляційного суду не подобається те, що різні судді ухвалюють різні рішення в схожих справах.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37561 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua