МЕНЮ


22 серпень 2016 - 15:38

Про тендери в освіті без сенсацій


Управління освіти міської ради Кропивницького не має подвійної бухгалтерії, всі фінансові операції по галузі освіти проводяться прозоро, а тендерні процедури відбуваються відкрито і публічно. На цьому наголосила начальник управління освіти Лариса Костенко, коментуючи розміщену в мережі Інтернет інформацію з претензією на “моніторинг фінсової діяльності управління”.
- На жаль, поки що наші громадські активісти не повністю володіють нормативною базою тендерних закупівель і звітування за їх результатами, - акцентувала увагу Лариса Костенко. – Через це їхні “сенсаційні” висновки, які базуються на порівнянні нашої звітності на єдиному фінасовому веб – порталі "E-date" і офіційно наданої нами інформації про усі тендерні закупівлі, розвалюються як картковий будиночок. Будь, який користувач, який має змогу зайти на "E-date" побачить, що там великими літерами позначено – ПОРТАЛ ПРАЦЮЄ У ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ. І працює він так до сьогоднішнього дня, хоч з 1 липня поточного року було обіцяно надати йому офіційний статус.
Тестовий режим – це значить постійні модернізації, модифікації, зміни, налаштування. Якийсь час система реєструвала лише купівлі із загального фонду, не заносила до реєстру операції зі спеціального фонду, до 1 липня приймалися звіти не за всіма формами. Одним словом, тестування – є тестування і в жодному разі не можна у своїх висновках опиратися на дані, отримані з джерела, яке проходить режим тестування, переконана начальник управління.
- Ми готові надати представникам засобів масової інформації вичерпну інформацію по всім тендерним процедурам, - підкреслила Лариса Костенко. – У нас відсутні приховані операції, у цьому можна переконатися.
Таким ж безпідставними є звинувачення у непрозорості і закритості тендерних процедур, відзначила керівник галузі освіти Кропивницького. Усі розкриття тендерних пропозицій здійснюються публічно, за присутності преси і громадськості. А от рекламувати себе, як радять активісти, виконавчий орган міської ради не має права. Так наполягає сьогодні чинне українське тендерне законодавство.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35486 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua