МЕНЮ


29 липень 2014 - 19:33

Проблеми переселенців вирішуємо разом


З цією метою обласна служба зайнятості активно вирішує ці питання шляхом надання комплексу адресних соціальних послуг. Це, насамперед, підбір підходящої роботи, професійна орієнтація, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці шляхом організації професійного навчання та перенавчання, сприяння у започаткуванні власного бізнесу, залучення до громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру. Вибір послуг у кожному конкретному випадку залежить від цілей звернення особи до центру зайнятості та її бажання отримати ту чи іншу послугу.
Так, протягом поточного року до Кіровоградської обласної служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернулося 143 особи з числа осіб, які переселяються з АР Крим, м. Севастополя, Донецької і Луганської областей.
З них, 80 особам відповідно до чинного законодавства надано статус зареєстрованого безробітного та 74 особам призначено виплату допомоги по безробіттю. За сприяння обласної служби зайнятості працевлаштовано на постійні робочі місця 22 особи. Крім того, створювалися умови й для забезпечення тимчасової зайнятості шукачів роботи, що сприяє їх матеріальній підтримці, підвищенню мотивації людини до праці, є засобом переходу до постійної зайнятості. З цією метою організовувалися громадські та інші роботи тимчасового характеру. Так у зазначених роботах взяли участь 8 громадян.
Пріоритетним завданням служби зайнятості залишається й питання підвищення якості та конкурентоспроможності громадян зазначеної категорії. З цією метою здійснюється організація професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних, що, в свою чергу, сприяє якнайшвидшому їх працевлаштуванню, закріпленню на робочому місці. Так, за сприяння служби зайнятості організовано навчання для 6 громадян зазначеної категорії, п’ять з яких шляхом стажування безпосередньо на робочому місці, одна особа – направлено на навчання до Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості для здобуття професії контролер-касир.
Також, обласною службою зайнятості організовуються різноманітні інформаційні, консультаційні, профорієнтаційні, тематичні, спеціалізовані, у т.ч. виїзні, інші заходи, спрямовані на сприяння зайнятості населення, у т.ч. кримчан, мешканців східних областей України; формування активної поведінки громадян на ринку праці; підвищення поінформованості клієнтів про соціальні послуги державної служби зайнятості, а також посилення соціального діалогу у сфері зайнятості.
Відвідавши їх, насамперед, надаватиметься інформація про послуги служби зайнятості, та інша корисна інформація, пов’язана з працевлаштуванням. Також вони матимуть можливість підібрати підходящу роботу, у т.ч. тимчасову; отримати консультації фахівців служби зайнятості, зокрема з профорієнтації, юридичних та інших питань.
Тож, Кіровоградська обласна служба зайнятості й надалі сприятиме пошуку підходящої роботи громадянам, які прибувають з тимчасово окупованої території АР Крим, м. Севастополя та східних областей України, адже добробут цих людей та забезпечення умов соціального захисту завдання кожного з нас.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.403 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua