МЕНЮ


31 липень 2015 - 17:55

Проблемні ліфти і дороги


Секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський продовжує зустрічатися з кіровоградцями у мікрорайонах міста.

Днями така зустріч відбулася у дворі багатоповерхівки по вулиці Героїв Сталінграда, 30. Це віддалений “спальний” мікрорайон, і тут вистачає проблем, про які емоційно розповіли очільнику міста люди.

Будинок потрапив у поле зору “металістів”, які в ньому вирізали не тільки кабелі ліфтів, а й каналізаційні труби у підвалі. А ще дворова території не благоустроювалася від року зведення самої багатоповерхівки – асфальту на доріжках фактично не залишилося. Дуже дошкуляють місцевим жителям і маршрутні таксі, кінцева зупинка яких облаштована по сусідству з багатоповерхівкою.

Іван Марковський запевнив під час зустрічі, що ліфти будуть відремонтовані, а асфальтування двору розпочнеться за тиждень.

– Міська рада знайшла можливість профінансувати відновлення роботи знівечених підйомників, – звернувся Іван Марковський до мешканців будинку. – Ліфти запрацюють, але важливо також вирішити питання їх подальшого збереження. І тут без вашої допомоги ніяк не обійтися. Організовуйтеся, щоб зупинити розкрадання вашого ж майна.

Жителі багатоповерхівки запевнили секретаря міської ради, що вони вирішили спільно поставити сигналізацію на усіх ліфтових шахтах, і сподіваються, що це убезпечить підйомники від грабіжників.

Шодо поведінки водіїв на кінцевій зупинці, Іван Марковський пообіцяв розібратися, зібрати керівників транспортних підприємств і вирішити проблему облаштування туалету на майданчику відстою транспорту.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42168 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua