МЕНЮ


27 липень 2012 - 10:44

Процес об’єднання опозиційних сил завершився


У вівторок, 24 липня, Кіровоград відвідав заступник керівника центрального виборчого штабу об’єднаної опозиції "Батьківщина" Андрій Пишний. З цього приводу була скликана прес-конференція, в якій, крім нього, також взяли участь народний депутат України Валерій Кальченко та депутат обласної ради Андрій Табалов.

Підбиваючи підсумки політичного сезону та окреслюючи перспективи розвитку держави, Андрій Пишний зазначив, що нинішню парламентську кампанію можна визначити як найвирішальнішу в історії новітньої України, адже той курс, який обере народ і якого повинен буде дотримуватись український парламент, визначатиме майбутнє країни.

Андрій Пишний повідомив, що процес об’єднання опозиційних сил завершився. До складу об’єднаної опозиції "Батьківщина" влилось сім партій. Нині триває процес оприлюднення списків опозиційних претендентів у кандидати в народні депутати. Остаточно їх затвердить з’їзд об’єднаної опозиції, як, до речі, і передвиборчу програму, з якою та йтиме до людей.

Претенденти у кандидати по мажоритарним округам від об’єднаної опозиції вже визначені. Одним із них буде Андрій Табалов. На запитання журналістів, чи не зрадить він у разі перемоги тій політичній силі, від якої висувається, Андрій Табалов відповів, що таких намірів не має.

Під час прес-конференції Валерій Кальченко закликав усіх учасників виборчих перегонів дотримуватися законодавства, поводитися чесно і порядно. Він стверджує, що в Кіровограді вже зафіксовані факти "чорного" піару – були, зокрема, розповсюджені листівки, в яких Кальченко начебто закликає виборців не голосувати за Андрія Табалова. Народний депутат заявив, що не має жодного відношення до цих листівок, й повідомив, що вже звернувся з цього приводу до правоохоронних органів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37778 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua