МЕНЮ


2 липень 2010 - 08:11

ПРОЕКТ РЕКОНСТРУКЦІЇ СКВЕРУ ВІДПРАВИЛИ НА ДООПРАЦЮВАННЯ


Варто нагадати, що землю корпорації виділили ще задовго до приходу нинішньої влади, тож заборонити будівництво вона не могла... Проте наполягла на тому, щоб корпорація взяла на себе також реконструкцію скверу та пам’ятника радянським воїнам.

Перший варіант проекту, представлений на засіданні, викликав чимало запитань у присутніх. Вони стосувались не лише архітектури споруди та вигляду території скверу, а й інженерних комунікацій, парковок, озеленення тощо. Підсумовуючи обговорення, члени містобудівної ради, зазначили, що представлений ескізний проект не відповідає вимогам сучасної забудови міста, а тим паче – вимозі міського голови Володимира Пузакова щодо того, аби будівля торговельного комплексу мала не просто сучасний європейський вигляд, а й органічно вписувалась у ландшафт реконструйованого скверу. Тому всі одностайно проголосували за повернення проекту на доопрацювання з урахуванням усіх зауважень та пропозицій.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36283 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua