МЕНЮ


12 сiчень 2018 - 09:38

Профілактика наркоманії – з дошкільного віку


У міській раді Кропивницького відбулось перше засідання оновленого складу координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів під головуванням заступника міського голови Наталії Дзюби.
На засіданні обговорювались взаємодія виконавчих органів міської ради з громадськими організаціями щодо первинної профілактики наркоманії та пропозиції щодо плану роботи координаційної ради на 2018 рік. Також Наталія Дзюба запропонувала членам координаційної ради внести доповнення до вже діючої міської програми протидії поширенню наркоманії і злочинності, пов’язаних із незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.
– Профілактику наркоманії необхідно починати з дитячих садків, – підкреслила Наталія Дзюба. – Також роз’яснювальну роботу слід регулярно проводити з учнями шкіл та училищ Кропивницького, і ми повинні передбачити це в програмі.
На засіданні керівник обласного благодійного фонду “Повернення до життя” Олександр Остапов розповів присутнім про досвід роботи аналогічної координаційних рад у Чернівцях та Відні (Австрія).Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.31346 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua