МЕНЮ


22 березень 2013 - 14:55

Професійний компас


У сучасних умовах ринку праці профорієнтація – важливий напрямок, що впливає на формування активної політики зайнятості населення. Постійно діюча система допомоги громадянам у виборі професії дозволяє найповніше узгодити інтереси і можливості людини з потребами суспільства.

Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості профорієнтаційна робота проводиться для всіх верств населення. Окрім її традиційних форм – днів інформації, днів відкритих дверей, днів кар’єри, групових консультацій, бесід, презентацій професій, професійних зустрічей, екскурсій на підприємства, профорієнтаційних уроків, різноманітних тематичних семінарів, у т.ч. й для молоді тощо, використовуються й новітні, до яких належать, зокрема програмно- апаратний комплекс "Мотиваційний термінал розвитку зацікавленості до професійного самовизначення", Мобільні центри зайнятості та профорієнтації та ін. Нові форми профорієнтаційної роботи дозволяють підвищити доступність та привабливість профорієнтаційних послуг, забезпечити якісне професійне інформування населення, а також спрямовані на підготовку учнівської молоді до усвідомленого вибору сфери трудової діяльності, популяризацію робітничих професій, що користуються попитом на ринку праці, підвищення статусу робітника у суспільстві, упередження безробіття та ін.

Зазначена робота здійснюється й шляхом використання інтерактивних форм.

Так, наприклад, у бібліотеці-філії № 16 відбулась профорієнтаційна година "Плануємо кар’єру" участь у якій взяли учні випускних класів гімназії № 9. На зустрічі з молоддю були запрошені як фахівці Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості так і представники ВПУ № 9. Спеціалісти з профорієнтації ознайомили присутніх з ситуацією на ринку праці, про попит та пропозицію робочої сили в м. Кіровограді та Кіровоградському районі. Також були проведені тренінги по класифікації професій, які допомогли учням розширити свої знання та ствердитись у правильності вибору майбутньої професії.

Усього з початку цього року профорієнтаційними заходами було охоплено понад чотири тисячі осіб.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37394 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua