МЕНЮ


1 лютий 2016 - 19:30

Професіонали й свідомі громадяни


Ожеледь, сильні снігопади, вітер і тріскучі морози нинішньої зими ніби влаштували нашій країні іспит на міцність. Українці ж у черговий раз довели, що громадянський обов’язок і готовність прийти на допомогу для них – не порожні слова. Нещодавно це продемонстрували й кіровоградські енергетики, завдяки яким вдалося уникнути техногенної аварії.

Близько 14-ї години 20 січня у Кіровограді сталося пошкодження кабельної лінії напругою 10 кВ, яка належить ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" і живить розташовану по вулиці Добровольського котельню. Без тепла залишилися мешканці майже п’ятдесяти багатоквартирних будинків. Це при тому, що температура повітря цього дня становила близько 10 градусів нижче нуля, отже, замерзання води в системі теплопостачання було лише справою часу. Персонал товариства взявся самотужки усувати аварію, але кількагодинна робота результату не дала. Тоді з проханням допомогти звернувся до керівництва Кіровоградського міського району електричних мереж.

Енергетики, насамперед оперативно забезпечили живлення котельні за тимчасовою схемою, що дозволило запустити обладнання у мінімальному режимі й уникнути утворення льоду в тепломережах. Пошук місця пошкодження основної кабельної лінії і відновлення її роботи тривали майже до ранку. Було задіяно пересувну електротехнічну лабораторію, інший спецтранспорт, до ліквідації аварії залучалися тринадцятеро працівників КМРЕМ ПАТ "Кіровоградобленерго". У неробочий час інженери, майстри, електромонтери, водії без жодних нарікань виконали професійний обов’язок і проявили себе як грамотні спеціалісти й свідомі громадяни своєї країни.

Сергій БОГОМІЛЬЧУК,
прес-секретар ПАТ "Кіровоградобленерго"
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36957 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua