МЕНЮ


30 вересень 2011 - 13:45

Профорієнтаційний діловий щоденник школяра


У житті кожного є момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень – вибрати справу до душі, за покликанням, тобто професію. Вибір професії, вступ до самостійного трудового життя іноді недаремно називають другим народженням. Від того, наскільки вірно вибраний життєвий шлях, залежить місце кожного з нас серед людей, задоволення роботою, фізичне і психічне здоров’я, радість та щастя…

Звичайно, нікому не дано з абсолютною точністю визначити своє майбутнє, однак кожному під силу визначити професію, з якою поєднати своє життя. І допомогти у цьому складному виборі учням допоможе “Профорієнтаційний діловий щоденник школяра”, який 16 вересня було презентовано начальником відділу профорієнтації Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості Катериною Лютіковою вихованцям Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат – школа мистецтв).

Даний проект – не новий: напередодні минулого навчального року учні 7-8 класів сільських шкіл вже мали можливість вирушити у “пізнавальну мандрівку” його сторінками. Але цьогорічний щоденник має особливість. У редакції “Профорієнтаційного ділового щоденника школяра 2011-2012 навчального року” профорієнтаційна складова викладена у вигляді соціальної мережі майбутніх професіоналів – “Мережа ПРОФІ”. Ця концепція спілкування близька молодим людям, у тому числі й школярам, не залежно від того, в сільській чи міській місцевості вони проживають і може бути ефективно використана з метою привернення уваги до професійної орієнтації.

На сторінках щоденника підлітки познайомляться з однолітками, які вже зробили свій професійних вибір або тільки готуються до нього. Через розважальні, інформаційні та інтерактивні творчі завдання учні отримуватимуть уявлення та початкові знання про світ праці та кар’єри, а за допомогою віртуальних друзів у ранньому віці зможуть напрацювати низку корисних навичок, що стануть запорукою вірного вибору професії в майбутньому.

Шановні учні, вчителі та батьки! “Профорієнтаційний діловий щоденник школяра” запрошує вас у цікаву та пізнавальну подорож! Поринайте в незбагненні простори світу професій, мандруйте віражами самопізнання та підкорюйте омріяні вершини самовизначення.

Усі мрії мають право на існування. Але для того, щоб їх реалізувати, необхідно працювати над їх втіленням. Тож, сидячи за шкільною партою, будуй своє майбутнє.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36705 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua