МЕНЮ


class="cn_news_even">
10 травень 2016 - 18:12

Програма “Чисте місто” в дії


Підприємство “КАТП – 1128", яке обслуговує міське сміттєзвалище на Завадівці, повністю виконує взяті на себе зобов’язання з удосконалення діяльності полігону. Днями міський голова Андрій Райкович відвідав підприємство, щоб оглянути нову сміттєсортувальну лінію, яка запрацювала на підприємстві.

Нове устаткування було придбано нещодавно. Його обслуговують 72 працівники. Вони за добу в три зміни сортують до 150 тонн сміття. Але робота ускладнюється тим, що сміття для утилізації не розділяється на стадії збирання. На цій проблемі наголосила директор підприємства Тетяна Мартовіцька. Вона висловила готовність запроваджувати у Кіровограді роздільне збирання твердих побутових відходів, але звернула увагу на необхідність проведення широкої роз’яснювальної роботи серед населення.

Таку ініціативу очільник міста підтримав і, в свою чергу, запропонував розпочати ефективну рекламну кампанію: підготувати сюжети на телебаченні, в електронних і друкованих засобах масової інформації, у соціальних мережах, що дасть позитивний результат.

– Саме на результат і працює наша команда, – наголосив Андрій Райкович. – У даному випадку – це чистота на наших вулицях і у дворах! Кіровоградці хочуть жити у чистому і ошатному місті. В наших силах реалізувати таку мрію мешканців міста.

Міський голова подякував колективу підприємства за співпрацю на громаду міста.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 Погода, Новости, загрузка...
pgt 0.39245 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua