МЕНЮ


15 грудень 2010 - 09:36

Програми соціально – економічного розвитку Кіровограда повинні бути наповненими конкретним змістом


Аналізуючи виконання програми соціально – економічного розвитку Кіровограда на 2010 рік, міський голова звернув увагу, що значною мірою її розділи наповнені не заходами, направленими на розвиток, модернізацію, інновацію галузей господарства міста, а містять заходи, які повинні виконуватись відповідно до повноважень виконавчих органів.

Олександр Саінсус навів конкретні приклади. Так, по галузі освіти у діючій програмі акцентується увага на збереженні мережі закладів, що є й без того прямим обов’язком міської влади, проте не йдеться, наприклад, про розвиток комп’ютеризації загальноосвітніх шкіл. В програмі розвитку культури до цього часу не розроблені туристичні маршрути, які б репрезентували обласний центр перед гостями Кіровограда. В програмах житлово – комунального господарства міський голова хотів би бачити плани розвитку ОСББ, впровадження новітніх технологій, систем енергозбереження на комунальних підприємствах.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37217 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua