МЕНЮ


13 серпень 2002 - 15:33

І ПРОЙТИ ТЕХОГЛЯД, І СПЛАЧУВАТИ ПОДАТОК ТРЕБА ВЧАСНО


Транспортні засоби, що не пройшли обов'язковий черговий технічний огляд, до подальшої експлуатації не допускаються.

Громадяни-платники податку зобов'язані пред'явити органам, що здійснюють реєстрацію, перереєстрацію або технічний огляд транспортних засобів, квитанції або платіжні доручення про сплату податку як за попередній, так і за поточний роки. Платники, звільнені від сплати цього податку, подають відповідний документ, що дає право на користування пільгами.

Шановні громадяни-власники транспортних засобів!

Враховуючи продовження органами ДАІ терміну проходження технічного огляду, просимо не зволікати, а вчасно виконати свій обов'язок по проходженню техогляду транспортними засобами та сплатити належний податок .

Також зазначаємо, що у випадку відсутності документа про сплату або документів, що дають право на користування пільгами, реєстрація, перереєстрація і технічний огляд транспортних засобів не проводяться.

Якщо право користування цими засобами передано фізичною особою за дорученням іншій особі, податок з власників транспортних засобів сплачується його власником або від його імені особою, якій це право передано (якщо це передбачено в дорученні на право користування). Податок сплачується за місцем реєстрації транспортного засобу.

Відділ зв'язків з громадськістю та масово-роз'яснювальної роботи ДПІ в м.КіровоградіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.4194 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua