МЕНЮ


11 лютий 2011 - 09:32

Прокралися на виборах


Ця комісія минулої осені, під час місцевих виборів, закупила у одного приватного підприємця канцелярські товари, причому їх реальна кількість (і, відповідно, вартість) була меншою за ту, що значилася в документах. Отримавши з держбюджету гроші за це, підприємець частину їх віддав посадовцям виборчої комісії. Тепер ті дають пояснення у прокуратурі.

Це уже не перший випадок притягнення до кримінальної відповідальності посадовців виборчкомів, ласих до казенних грошей. Приміром, у листопаді минулого року Світловодський міськрайонний суд розглянув кримінальну справу стосовно голови та головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 103. Завдяки цим жінкам-посадовцям двоє приватних підприємців під час минулих президентських виборів отримали з держбюджету майже 64 тисячі гривень за роботу, яку і не збиралися виконувати.

Так, кабінки і урни для голосування, які, згідно з документами, змайстрували ті підприємці, насправді були зібрані членами дільничних комісій. З’ясувавши, що аферу здійснила головний бухгалтер (саме їй віддали дармові гроші підприємці), суд визнав її винною в розкраданні державних коштів. Голові ОВК поставлено у вину службову халатність. Мовляв, не проконтролювала як слід підлеглу. Врахувавши, що вкрадені гроші повернуто в бюджет, суд призначив обом жінкам символічні, не пов’язані з позбавленням волі, покарання.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37785 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua